اخبار فوری

دانشجویان گرامی جهت دریافت وام صندوق رفاه هر چه سریعتر به آقای سرایلو مراجعه نمایید.

دانشجویان گرامی جهت رزرو غذای دانشجویی با قیمت 1540 تومان، تا 48 ساعت قبل به بوفه مراجعه نمایید.

دانشجویان گرامی جهت ثبت نام و واریز شهریه از گوشی موبایل استفاده نکنید و فقط از طریق کامپیوتر اقدام فرمایید.

«
»

رئیس دانشگاه آزاد مینودشت: اساس موفقیت انقلاب توجه به اندیشه‌های امام خمینی(ره) است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت گفت: توجه به اندیشه‌ها و رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) اساس موفقیت انقلاب اسلامی است.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مینودشت، آذر اسکندری ظهر امروز در حاشیه نمایشگاه آثار حضرت امام خمینی(ره) دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت اظهار کرد: مراجعه به آثار و اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره) راهگشای تصمیمات انقلاب اسلامی بوده و به همین دلیل واحد مینودشت نمایشگاهی از آثار آن امام همام برپا کرده است.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی بیشتر دانشگاهیان با اندیشه‌های حضرت امام خمینی(ره) در مباحث اخلاقى، عرفانى، فقهى، اصولى، فلسفى، سیاسى و اجتماعى عنوان کرد و افزود: در این نمایشگاه، ۳۰ عنوان از کتب و تألیفات آن امام همام در موضوعات مختلف در معرض دید عموم قرار گرفته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت با بیان اینکه نگرش حضرت امام(ره) نگاهی جامع بود، تصریح کرد: امام خمینی(ره) شخصیتی همه‌جانبه بود، چنان‌که فقیهی اسلام‌شناس، عارف و سیاستمدار اخلاق هم بود.

اسکندری اظهار کرد: برای معرفی اندیشه‌ها و سبک زندگی باید سیره علمی و عملی امام خمینی(ره) را بشناسیم.

وی با بیان اینکه حضرت امام خمینی(ره) فقط متعلق به ایران اسلامی نیست، گفت: مکتب حضرت امام متعلق به  همه جهان اسلام است و همه انسان‌های تشنه کمال می‌توانند از این اندیشه‌ها و مکتب بهره‌مند شوند.

ابوالقاسم علی‌بیکی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت نیز اندیشه‌های مقام معظم رهبری را همان اندیشه‌های امام راحل دانست و گفت: کسی که پیرو راه و اندیشه‌های امام(ره) است، امروز باید این راه و روش را در پیروی عملی از رهبری دنبال کند.