اخبار فوری

دانشجویان گرامی جهت دریافت وام صندوق رفاه هر چه سریعتر به آقای سرایلو مراجعه نمایید.

دانشجویان گرامی جهت رزرو غذای دانشجویی با قیمت 1540 تومان، تا 48 ساعت قبل به بوفه مراجعه نمایید.

دانشجویان گرامی جهت ثبت نام و واریز شهریه از گوشی موبایل استفاده نکنید و فقط از طریق کامپیوتر اقدام فرمایید.

«
»

امام‌جمعه مینودشت: نقشه‌های شوم دشمنان انقلاب گریبان‌گیر خودشان شد

امام‌جمعه مینودشت گفت: نقشه‌های شومی که دشمنان انقلاب اسلامی در سر داشتند، اکنون گریبان‌گیر خودشان شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مینودشت، حجت‌الاسلام سیدحسین حسینی عصر امروز در نشست بصیرتی آشنایی با اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی در اندیشه امام خمینی(ره) که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت برگزار شد، با بیان اینکه اسلام راستین در اندیشه امام خمینی(ره) نشأت گرفته از قرآن و ائمه معصومین(ع) است، گفت: قیام امام خمینی(ره) برای احیای اسلام ناب محمدی بود.

وی گفت: ابتدا می‌گفتند نمی‌شود با دست خالی بر یک رژیم  غرق در سلاح با یک سابقه چند هزار ساله که تحت حمایت دو ابرقدرت آن زمان یعنی شوروی سابق و اتحادیه آمریکا بود، پیروز شد ولی چون خداوند متعال اراده کرده بود و با  رهنمودهای پیامبرگونه حضرت امام خمینی(ره) و وحدت کلمه مردم این اتفاق افتاد، یعنی انقلاب پیروز شد و جمهوری اسلامی دوام پیدا کرد.

امام‌جمعه مینودشت افزود: دشمنان برای اینکه انقلاب اسلامی را از پای دربیاورند شروع به مسئله‌سازی کردند و اگر نویسنده‌ای بخواهد تمام توطئه‌های دشمنان را از ابتدای انقلاب و حتی پیش از انقلاب بنویسد، کتاب قطوری خواهد شد.

حسینی با یادآوری سخن ترامپ که می‌گفت نمی‌گذارم انقلاب اسلامی به چهلمین سالگرد برسد و تلاش کرد در کشور ما اغتشاش راه بیندازد، گفت: امدادهای غیبی الهی موجب شد اغتشاشاتی که دشمنان می‌خواستند در کشور ما ایجاد کنند، گریبان‌گیر کشور خودشان شد و اکنون فرانسه، انگلیس و آمریکا خودشان درگیر اغتشاشات داخلی هستند.

امام‌جمعه مینودشت گفت: دشمنان زمانی که متوجه شدند مقابل اسلام راستین امام(ره) نمی‌توانند ایستادگی کنند، با تغییر روش خود روی اسلام آمریکایی سرمایه‌گذاری کردند.

حسینی سلطه‌پذیری را یکی از ویژگی‌های اسلام آمریکایی دانست و اظهار کرد: اگر ما پیرو اسلامی که حضرت امام خمینی(ره) آن را اسلام ناب محمدی(ص) خواند، باشیم، امنیت همیشه  در مرز و بوم ما برقرار است.

به گزارش آنا، آذر اسکندری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت نیز در ابتدای مراسم ضمن تبریک دهه فجر گفت: به شکرانه الهی شاهد جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که دشمنان همیشه اذعان می‌کردند جمهوری اسلامی آن را نخواهد دید، هستیم و این جشن ادامه خواهد داشت.