اخبار فوری

دانشجویان گرامی جهت دریافت وام صندوق رفاه هر چه سریعتر به آقای سرایلو مراجعه نمایید.

دانشجویان گرامی جهت رزرو غذای دانشجویی با قیمت 1540 تومان، تا 48 ساعت قبل به بوفه مراجعه نمایید.

دانشجویان گرامی جهت ثبت نام و واریز شهریه از گوشی موبایل استفاده نکنید و فقط از طریق کامپیوتر اقدام فرمایید.

«
»

شهید سنجه‌ونلی نقش مؤثری در مبارزه با داعش داشت

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت از نقش مؤثر شهید جواد سنجه‌ونلی در مباره با داعش تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ‌آنا از مینودشت، ابوالقاسم علی‌بیکی در دیدار جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مینودشت با خانواده شهید مدافع حرم جواد سنجه‌ونلی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم، حافظان ارزش‌های اسلامی، جان و نوامیس مردم بودند، اظهار کرد: شهید سنجه‌ونلی، نقش مؤثری در مبارزه با داعش داشت و مردم مینودشت به وی افتخار می‌کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مینودشت، انتقال فرهنگ شهادت و ایثار به نسل جوان و دانشگاهی را ضروری دانست و اضافه کرد: خوشبختانه این مهم در دانشگاه آزاد اسلامی مورد توجه و تأکید جدی مسئولان است و دانشجویان در دوران تحصیل با حضور در برنامه‌هایی که با محوریت شهدا و دفاع مقدس در دانشگاه برگزار می‌شود، با حقایق جنگ تحمیلی آشنا می‌شوند.

وی با توجه به فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه گرامیداشت نام و یاد شهدا، کمتر از شهادت نیست، خاطرنشان کرد: حضور امروز ما در منزل این شهید بزرگوار، گرامیداشت یاد وخاطره وی است و اگرچه شهید جواد سنجه‌ونلی در میان ما نیست؛ اما یاد و خاطره‌اش هرگز از ذهن ما نخواهد رفت.

پدر شهید جواد سنجه‌ونلی نیز با بیان خاطراتی از این شهید مدافع حرم، گفت: پسرم اهل نماز و عبادت و کمک به فقرا بود و بعد از شهادتش، شخصیت  و حقیقت وی برای من کشف شد.

در پایان این دیدار، علی‌بیکی با اهدای لوح یادبود و هدیه از پدر شهید سنجه‌ونلی تجلیل کرد.